Rock for People, Český Brod, 4.-6.7.2005 (aktualizováno 29.7.05)

Další vydařený ročník fes’táku v Brodě máme za sebou. Skvělá hudba, skvělá zábava, taky hodně piva.... Jen trochu moc deště, ale to už k tomu asi patří....

Díky náhodě jsem na poslední chvíli sehnal VIP lístky a měl tak možnost proniknout do zákulisí. Nicméně jsem toho nezneužíval a do backstage se vypravil jen v úterý, kdy tam ale byli moji idolové z Die Toten Hosen. Naživo jsem je už viděl potřetí (předtím jednou v Duesseldorfu a Praze) i tentokrát nezklamali, navíc jsem s nimi opět mohl prohodit stejně jako v Akropoli pár slov. Tentokrát včetně fotek.

Nezklamala ani Shirley z Garbage, která si skoro jako já fotila všechno co se hýbalo i nehýbalo, takže došlo i na společné foto ... na nic dalšího už bohužel ne:-)

Třetí den jsem byl dost znavený a vidina následujícího pracovního dne mě odvelela na cestu domů, takže jenom „povinný“ oběd U Bedrníčků a pak horor největší - výjezd ze zamáčeného Višňového sadu. Ale podařilo se (díky neznámým punkerům ze Slovenska za roztlačení!! Ze sadu jsem zamířil hned do myčky kousek za Brodem, kde jsem musel platit příplatek za nejšpinavější auto dne.... Domů jsem tedy přijel špinavej jenom já, jelikož jediná moje hygiena spočívala v objímání orosených studených kelímků piva a že tam byly sprchy, jsem se dočetl až na foru RFP, kde si někteří „hygienici“ stěžovali na jejich nedostatky.

Takže díky všem pořadatelů, za skvělej fest  auž se těším na příští ročník. Čekání si ale ještě zpestřím menšíma letníma fesťákama jako Poděbrady nebo Řevnice a snad i dalšíma, když bude čas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klikni a posílej SMS